opravy, pravidelné prohlídky, čištění a mytí interiéru vozidel

O nás

Jsme malá firma zabývající se již několikátým rokem službami v oblasti opravy a údržby vozidel, čištění a mytí interiérů vozidel a dalšími doplňkovými službami. Zakládáme si na kvalitě a profesionalitě provedených prací. Nabízíme našim zákazníkům provedení technické analýzy stavu vozidla, přípravu vozidla na technickou kontrolu, příp. samotné provedení technické kontroly, a mnoho jiného.

Naše motto „S úsměvem jde všechno lépe“ vzniklo z poznatků získaných během našeho působení. S nadšením sledujeme, když naši zákazníci od nás odcházejí s úsměvem na tváři. Jejich úsměv je vizitkou naší práce a jejich spokojenosti. Jsme rádi, když se k nám naši zákazníci vracejí a i v nepříjemných situacích mají úsměv na tváři. Snažíme se našim zákazníkům vyhovět, a to ve všech ohledech.

Naše firma sídlí v nově zrekonstruovaných prostorách v areálu v ulici Tovární v České Lípě společně s firmou Variaplast a J+O kancelářské a školní potřeby. Pro ty, kteří nevědí, kde nás hledat, jsme připravili v záložce Kontakty interaktivní mapu s vyznačenou trasou.

Těšíme se na Vaši návštěvu

tým autoservisu JM

Naši partneři


Web & design by Betty © 2013